astekbet giri
Home / Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

Yasal Uyarı:
Sayfalarımızın içeriği büyük özenle oluşturulmuştur. Bununla birlikte, içeriğin doğruluğunu, eksiksizliğini ve gerçekliğini garanti edemiyoruz. Bir sanal hizmet sağlayıcı olarak, bu sayfada kendi içeriklerinden genel yasalara göre sorumluduruz. Bununla birlikte, bir hizmet sağlayıcısı olarak, iletilen veya saklanan üçüncü taraf bilgilerini denetlemek veya yasadışı bir faaliyeti gösteren koşulları araştırmakla yükümlü değiliz. Genel kanunlara göre bilgilerin kullanımını kaldırma veya engelleme yükümlülüğü etkilenmemektedir. Bununla birlikte, sorumluluk ancak belirli bir ihlalin bulunduğu tarihten itibaren mümkündür. Böyle bir ihlalin farkına varırsak, söz konusu içeriği derhal kaldırırız.

Astekbet-giris.com ve yürürlükteki kanunları ihlal eden operatör faaliyetlerini reklam veya desteklemez. Geçerli ulusal yasaları bilmek ve bunlara uymak yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.

Link Bağlantılar için sorumluluk
Teklifimiz, içeriği üzerinde etkisi olmayan üçüncü şahısların harici web sitelerine link bağlantılar içerir. Bu nedenle, bu üçüncü taraf içeriği için herhangi bir yükümlülük üstlenemiyoruz. Sayfaların ilgili sağlayıcı veya operatörü, bağlantılı sayfaların içeriğinden daima sorumludur. Bağlanan sayfalar, bağlantı sırasında olası yasal ihlaller için kontrol edildi. Bağlantı sırasında yasadışı içerikler tanınmadı. Bununla birlikte, bağlantılı sayfaların içeriğinin kalıcı bir kontrolü, ihlal olduğuna dair somut kanıt olmadan mantıksızdır. Herhangi bir yasal ihlalin farkına varırsak bu tür bağlantıları derhal kaldıracaktır.

Telif Hakkı
Bu sayfalardaki site Astekbet-giris.com tarafından oluşturulan içerik ve eserler telif hakkına tabidir. Telif hakkı sınırları dışındaki kopyalama, işleme, dağıtım ve her türlü sömürü, ilgili yazarın veya içerik oluşturucunun yazılı onayını gerektirir. Bu sitenin indirmeleri ve kopyalarına yalnızca ticari olmayan, özel kullanımlar için izin verilir. Bu sitedeki içerik operatöre ait değilse üçüncü şahısların telif haklarına saygı duyulur. Özellikle, üçüncü şahısların içeriği böyle işaretlenmiştir. Yine de bir telif hakkı ihlalinden haberdar olursanız, buna karşılık gelen bir not isteyiz. Yasal ihlallerin farkına varırsak, söz konusu içeriği derhal kaldırırız.

Astekbet, Uluslar arası online oyun servisidir ve bu alanda uzun yılların verdiği tecrübeye sahiptir. Bu ekip yıllardır yenilikçi markalar oluşturmaktadır.

+18 yaşını doldurmuş reşit kişiler, online oyunları oynayarak ve en iyi hizmeti alarak, hoş ve eğlenceli zaman geçirebilirler. Astekbet sunduğu tüm hizmetler için gerekli lisanslara sahiptir. Astekbet, sitesinde 18 yaşını doldurmamış reşit olmayan kişilerin oynamasından sorumludur ve şirket içinde olası tüm dolandırıcıklık eylemlerini önleyerek talep edilen tüm diğer gereksinimleri sağlamaktadır.

Amacımız müşterilerimize basit, eğlenceli, adil, kontrol edilebilir ve güvenli servis sağlayarak yüksek kalite oyun hizmetini sunmaktır. Stratejimiz- müşteri servisindeki etiktir ve bunun sayesinde müşterilerimiz 7/24 bizim ile iletişime geçerek yardım isteyebilirler.

Astekbet online oyunlarda ve eğlence kompleksinde kalite anlayışıdır. Teşekkürler!